Hakkımızda

Yenilikçi, dinamik ve esnek bir müşteri iletişim merkezi

KatekTR, 2021 yılında kurulmuş yenilikçi, dinamik ve esnek bir müşteri iletişim merkezidir. Bu yapımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı çözümler üretebilmemizi mümkün kılıyor.

Çağrı Merkezinde Gelecek!

Günümüz koşullarında müşteriler çoğu ürüne ya da hizmete birçok alternatif firmadan ulaşabilecekleri için müşteri memnuniyeti sağlamak tüm firmalar için çok önemli hale gelmiştir. Son dönemlerde durumun önemini fark eden firmalar çağrı merkezleri ile aktif olarak çalışmaya başlamıştır.

Çağrı merkezleri, ürün ya da hizmetleriyle alakalı potansiyel müşterileri mevcut müşteri haline getirme ve satış gerçekleştikten sonra müşterinin görüş ve önerilerini alarak yapılan düzenlemelerle veya kullanım ya da arıza konularında kılavuz olarak mevcut müşteriyi doğru iletişimler ve geri dönüşler ile elde tutmayı amaçlamaktadır.

Müşteriyle kurulan doğru iletişimler müşteriyi tanıma ve müşteri profili ile ilgili bir veri tabanı oluşması açısından önemlidir. Kayıt altına alınan bu bilgiler daha sonra satış ve pazarlama stratejisi belirleme ya da kampanyaları birebir olarak müşterilere ulaştırma gibi şekillerde kullanılması firmanın karını arttıracaktır.

Çağrı merkezimiz, müşterilerimize doğru ve kaliteli çözümler sunarak onlara değer katmak amacıyla kurulmuştur. Sektörü yakından takip eden 300’ün üzerinde deneyimli kadromuz ve kullandığımız ileri teknolojiler, müşterilerimizin taleplerine göre özelleştirilmiş çözümler üretebilmemizde önemli rol oynuyor.  Teknoloji ile pekiştirdiğimiz deneyimlerimizi kullanarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Teknolojik altyapımız, bilgi birikimimiz ve esnek yapımız ile yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılamak.

Çağrı merkezi alanında en farklı çözümleri sunarak en çok tercih edilen, güvenilir, dünya standartlarında bir Türk çağrı merkezi olmak.

Bir şans ver

SÜREÇ NASIL İŞLER?

  • Firmanızdan hizmet verilmesi gereken proje hakkında detaylı bilgi alınır.
  • Projeye bağlı olarak var olan çözümlerimiz ya da deneyimli kadromuz tarafından hazırlanan projeye özgü çözüm önerimiz firma ile paylaşılır. Kadromuz sunulan çözüm haricinde sektör deneyimimizden faydalanarak firmaya destek olmak için önerilerde bulunabilir.
  • Müşterilerle aktif olarak görüşmeler başlar.
  • Müşterilerle yapılan görüşmeler firmanın talep ettiği şekilde raporlanır, analiz edilir ve bu raporlar firmayla düzenli olarak paylaşılır.

FARKIMIZ NE?

İnsanlar duygularıyla hareket eder ve duygularıyla satın alırlar. Bu nedenle diğer çağrı merkezlerinin aksine müşteri temsilcilerimizden “kontrol ediyorum” gibi robotik konuşmalar yerine günlük hayatında çevresinde sevildiği, kabul gördüğü gibi konuşmasını istiyoruz. Bu şekilde temsilcimizin müşteriye empati kurabildiğini hissettirebilme ve müşterinin duygularına dokunabilme olanağı oluyor. Bu şekilde bir politika izlememizin bir diğer sebebi de çalışanlarımıza verdiğimiz değerdir.

Çağrılar kaydedildiği için müşteri temsilcilerinin yaptığı görüşmeler Kalite Değerlendirme Birimi tarafından ölçümlenip puanlanıyor.  Bu birim belirli kalıplar ya da belirli cümlelerin kullanımına göre puan verdiği için müşteri temsilcileri puanlarının kırılması endişesiyle bu kalıpları kullanmaya dikkat eder ve ortaya robotik bir konuşma çıkar. Sürekli denetim altında olduğu ve ağzından çıkan tek kelimenin bile zararına olabileceği gerginliğiyle çalışan müşteri temsilcilerinin üzerinden bu kaygıyı alarak verimini artırmak istiyoruz. Bu nedenle KatekTR’de çalışanları değerlendirme ekibine takım liderleri de dahildir. Takım liderleri görüşmeleri değerlendirirken kendi fikrine göre müşterinin memnun kalıp kalmadığını, çözümden tatmin olup olmadığını yani işin “duygu”  tarafını değerlendirir.

KatekTR çağrı merkezinin bütünsel bir sistemi vardır. Bu çerçevede görüşmelerden sonra müşterinin geri aranarak birkaç kısa soruyu cevaplaması rica edilir. Böylece müşterinin, müşteri temsilcisinin, takım liderinin ve değerlendirme biriminin bir araya gelmesiyle oluşan eşsiz bir sistemimiz vardır.